Skandal tokat unutuldu mu? Ünlü oyuncunun yeni projesi belli oldu

Will Smith, ‘King Richard’ filmindeki rolüyle ‘En İyi Erkek Oyuncu’ ödülünü aldığı 94’üncü Oscar Ödül Töreni’ne tokat skandalıyla damga vurmuştu. Rock, Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in Alopesi hastalığı nedeniyle saçlarını kazıtmasıyla ilgili “Jada seni seviyorum, ‘G.I. Jane 2’yi sabırsızlıkla bekliyorum” şeklinde espri yapmıştı. Bunun üzerine Smith, oldukça sinirlenmişti. Ünlü aktör, şakalar üzerine sahneye çıkıp, Chirs Rock’a tokat atmış ve “Karımın adını ağzına alma!” diyerek bağırmıştı.

AKADEMİ’DEN MEN EDİLDİ

Smith, ödülünü almak için sahneye çıktığında gözyaşlarıyla özür dilemişti. Skandal tokattan haftalar sonra bir video yayınlayarak Chris Rock’tan ve ailesinden tekrar özür dileyen aktör, 10 yıl boyunca Oscar galalarından ve diğer Akademi etkinliklerinden men edilmekten kurtulamamıştı.

Aylarca konuşulan olayın üzerinden geçen iki yılda Smith, düşük bir profil sergilemiş ve kariyerinde bir sessizlik dönemine girmişti. Aktörün skandal olayın ardından izleyiciyle buluşan ilk işi, yaşanılanlardan önce çekimleri tamamlanan ‘Kurtuluş: Özgürlüğe Giden Yol’ olmuştu.

YENİ PROJESİ ORTAYA ÇIKTI

Will Smith’in yeni projesi ise geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Oscar ödüllü oyuncu, ‘Sugar Bandits’ adlı gerilim türündeki filmde rol alacak.

Chuck Hogan’ın ‘Devils in Exile’ kitabından uyarlanan filmde Smith, Irak’ta savaşmış ve eski asker arkadaşlarıyla bir araya gelip Boston’da uyuşturucu ticaretini durdurmaya çalışan bir askeri canlandıracak.

SEVİLEN FİLMLERİNİN DEVAMI GELECEK

Oyuncunun yeni film projeleri bununla da sınırlı değil. Smith, daha önce başrolü oynadığı ‘Çılgın İkili’, ‘Ben Efsaneyim’ ve ‘Hancock’ gibi yapımların devam filmlerinde de rol alacak. ‘Ben Efsaneyim’in devamında Smith rolüne geri dönerken, Michael B. Jordan da kadroya dahil olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x